Киян закликали «Стати захисниками Софії у суді» + ВІДЕО

Киян закликали «Стати захисниками Софії у суді» + ВІДЕО

Київ – Господарський суд столиці розпочав розгляд чергової справи щодо скандальної забудови на вулиці Гончара, що у межах заповідника «Софія Київська». Організатори акції закликали киян (і не тільки) написати заяви про вступ третьою стороною у судовому процесі. Таким чином, на їхню думку, громадськість матиме можливість контролювати розгляд справи та не допустити порушення.

Під час акції «Стань захисником Софії у суді» усім охочим роздали примірники документів для вступу у судовий процес третьою стороною. За законом це може зробити будь-який правоздатний громадянин України, кажуть організатори. Усім, хто захотів долучитись до захисту святині, лишалось тільки вписати у документи власні реквізити й відправити їх у суд.
 
Ігор Луценко координатор громадської ініціативи «Збережи старий Київ» пояснює: «Було б логічно, якби хтось представляв інтереси українських громадян, оскільки Софія є національним надбанням».

​​
Група громадських активістів вже неодноразово намагалася зупинити будівництво у буферній зоні Софії Київської. Постанова Київради та рішення суду  виявлялись недостатніми аргументами для припинення будівництва.

 

Андрій Баштовий