Категорії

Питання та відповіді

Загальне

Звичайно, було б глупо заперечувати прогрес і ті зміни, що ним обумовлені - зокрема, й в архітектурі та містобудуванні. Але, на жаль, у ситуації із забудовою Києва йдеться зовсім не про конфлікт "ретроградів" з прихильниками нового. Це навіть не питання смаку чи естетичних вподобань.  Натомість маємо протистояння між людьми, які цінують Київ і бажають зберегти його неповторність, і тими, хто бачить у нашому місті лише джерело надприбутків.Перші намагаються захистити своє життєве середовище, другі - швидко розбагатіти за рахунок його знищення.

Наша борьба направлена не против строительства вообще, а исключительно против незаконной застройки. Это те объекты, которые строятся вопреки действующим законам и нормам, то есть:

- деньги идут не в бюджет, а на взятки коррумпированным чиновникам

- разрушаются памятники архитектуры и исторический облик города в целом, уродуется ландшафт

- уничтожаются зеленые зоны и парки

- страдают жители соседних домов, так как вследствие нарушения строительных норм их лишают придомовых территорий и солнечного освещения, а иногда старые дома попросту физически разрушаются

- из-за появления большого количества новых высотных зданий в центре усугубояется транспортная проблема

На наш взгляд, градостроительная политика должна быть взвешенной и направленной, в первую очередь, на защиту интересов горожан, а не на обогащение отдельных чиновников и бизнесменов.

Сайт

Наш сайт був створений для накопичення, систематизації та розповсюдження інформаціїї щодо незаконних забудов, сприяючи таким чином більш ефективній боротьбі з ними.

Основні ідеї:

  • Чітка структура. Вся інформація представлена в максимально структурованому вигляді, що полегшує як пошук, так і редагування. Більше не треба переглядати безліч статей та постів, щоб знайти назву фірми-забудовника чи якийсь документ - все зібрано на сторінці "гарячої точки".
  • Колективна робота над контентом.  Кожен може взяти участь в інформаційному наповненні сайта. Знаєте про нову гарячу точку чи заплановану акцію? Можете знайти інформацію про компанію-забудовника чи намалювати банер? Зареєструвавшись, ви зможете редагувати большість з того, що є на цьому сайті. Майже як у Вікіпедії, але з премодерацією для запобігання вандалізму.
  • Ефективна пропаганда. "Необізнана" людина матиме змогу швидко зрозуміти, чим ми займаємось, чому те чи інше будівництво є противоправним та що можна зробити для його зупинення. Анонси подій можна публікувати відразу ж, як про них стає відомо, не боючись, що вони загубляться у загальній стрічці новин. Наявність статичних сторінок для "гарячих точок" та компаній-забудовників дозволяє досягнути кращих результатів у пошуковиках.

Для захисту від спаму та провокацій на сайті існує механізм премодерації: всі матеріали, що додаються користувачами, а також всі зміни до існуючих матеріалів перед оприлюдненням перевіряються модераторами.
Отже, не хвилюйтесь - Ваші матеріали невдовзі з'являться на сайті.