Успіхи антизабудовного руху

Прорізна - кияни повернули собі сквер

Травень, 2010

Сквер на Прорізній – один з найяскравіших прикладів перемоги над незаконною забудовою в Києві. Цей затишний куточок поруч з багатолюдним та галасливим Хрещатиком є справжньою окрасою центру та популярним місцем відпочинку: тут завжди можна сховатись від літньої спеки та метушні великого міста. Тому природньо, що коли в січні 2010 року частину скверу раптом почали огорожувати парканом, це викликало обурення не лише місцевих мешканців, у яких фактично відбирали прибудинкову територію, але й багатьох інших містян. Ось як це виглядало:

Читати далі >>

Лук'янівська, 77

Грудень, 2009

Прецеденти перемоги звичайних громадян над бандитами, яких прикривають депутати й міліція - ширяться. Недощавно на Пейзажній алеї на місці забудови було відкрито дитячий ландшафтний парк. А тепер ось прийшла звістка, що й на вулиці Лук’янівській у Києві дитячий майданчик відстояно. У цьому матеріалі ми також зробимо ретроспективу того, як звичайні люди боролись і перемогли - з ілюстраціями у вигляді фото найманих бандитів і відео того, як забудовникам це не допомогло.

Читати далі >>

Пейзажна алея - парк замість висотки

Листопад, 2009

На Пейзажній алеї в суботу, 14 листопада, відкривали дитячий ландшафтний парк - там, де відвоювали ділянку у забудовника.

Чудовий прецедент успіху звичайних громадян: люди САМІ роблять щось для себе і для інших.

Попри владу і всупереч владі.

Детальніше тут: http://ukranews.com/uk/article/2009/11/15/19

Читати далі >>

Призупинено будівництво на території Жовтневої лікарні

Січень, 2009

17 березня Вищий господарський суд задовольнив касацію Жовтневої лікарні і скасував рішення Київради про землевідведення на її території.Про це повідомила активіст громадської ініціативи “Збережи старий Київ” Інна Совсун.

“Після декількох років боротьби, двох програних лікарнею судів та неодноразових побиттів захисників лікарні представниками забудовника, нарешті можна говорити про принаймні проміжну перемогу громадян над грошима та владою”, - сказала Совсун.

Читати далі >>